Motosiklet Eğitimi
SINIRLARI AŞMAYA HAZIRSIN HADİ YOLA GİDELİM!

Daha üst düzey tecrübeleri olan bu sürücülerden biriysen grup ya da birebir eğitim sürüşlerine katılabilirsin. Ancak bu eğitimler birkaç günlük gerçekten uzun mesafeli ve yorucu eğitimlerdir. Şunu garanti ediyoruz ki; yorulacaksın!

BU EĞİTİME KATILABİLMEK İÇİN KENDİNİZE AİT BİR MOTOSİKLETİNİZİN VE A2 EHLİYETİNİZİN OLMASI GEREKMEKTEDİR!

 

GÖZLEMLİ ŞEHİR DIŞI/YURT DIŞI SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Oldukça uzun yol tecrübenizi, temel eğitimleri aldıktan sonra pekiştirmiş olduğunuzu gösterdiğinize göre basın marşa gidelim.

Birkaç günlük yurt içi ve yurt dışı rotalarda, yine eğitmen tarafından gerçek zamanlı olarak izlendiğiniz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Katılımcı, eğitmen tarafından gözlemlenerek, belli aralıklarla durdurulup, sürüş sistemi, güvenlik, temel sürüş teknikleri konusundaki hataları konusunda bilgilendirilecek ve varsa hata ya da kötü alışkanlıkları düzeltilecek.

Elbette bu eğitim modelinin de en iyi yanlarından birisi her şeyin kamerayla tespit edilmesi. Böylece eğer hatanız varsa net olarak görebilecek, motosiklet sürüş güvenliğinizi tehlikeye düşüren, risk almanıza neden olan yanlışların ortadan kaldırılabilmesi için önemli bir fırsat elde edeceksiniz.

Google+