Motosiklet Eğitimi

MOTOSİKLET TEMEL BAŞLANGIÇ EĞİTİMLERİNDE MOTOSİKLETİNİZ BİZDEN!

Yıllardır motosiklet eğitimlerinden çözülemeyen denklemlerin başında "Motosiklet sahibi olmak" ya da "Olmamak" geliyordu. GO Moto Training, kurulduğu ilk günden bu yana, Motosiklet Temel Başlangıç Eğitimi çalışmalarında her katılımcıya motosiklet ve güvenlik ekipmanını ek bir ücret almadan sunmaya başladı.

Sürücü kurslarının bir çoğunun, çok kötü sayılabilecek motosikletlerle sınav hizmeti sunduğu bu dönemde, biz, Honda CB125E motosikletlerimizle, eğitimlerinizi güvenle yapmanızı sağlıyoruz. (Lakin belirtelim ki Honda bu konuda herhangi bir şekilde sponsorumuz değil)

Ayrıca, bu sayede 5 vitesli bir motosiklet kullanmanın gerçekten size keyif verip vermeyeceğiniz görebiliyor, sonraki tercihlerinizi daha doğru yapabiliyorsunuz.

En çok sorulan sorulardan bir tanesi, "Kapalı alan eğitimi sırasında düşersem motosiklette oluşabilecek hasardan sorumlu muyum?" kesin olarak cevap veriyoruz ki "Hayır" sorumlu değilsiniz.

Motosikletin yanında, kask, mont, dizlik, eldiven gibi ekipmanlarınız da eğitim süresince tarafımızdan ek bir ücret talep edilmeden sağlanmaktadır.

Nasıl, eğitim almamak için bahane kalmadı öyle değil mi? Hem böylece, motosiklet sahibi olmadan motosikletten keyif alıp almayacağınızı da anlama şansınız olacak.

Google+