Motosiklet Eğitimi

TEMEL BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ

"Motosiklete başlayalım da doğru bir yerden başlayalım" diyenler için hem sürüş becerilerini görme hem de ilk adımlarını doğru atmak için hazırlanan eğitim, uluslararası güvenli sürüş sisteminden bilgi ve teknikleri sürücülere trafiğe kapalı alanda güvenli olarak aktarmaktadır.

İki ayrı eğitimden oluşan çalışma sonunda, temel prensipleriyle motosiklet sürebiliyor durumda olacaksınız.

GÖZLEMLİ ŞEHİR İÇİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Şehir içinde motosiklet sürmek korkulu rüyanız mı? Eğitmenimiz eşliğinde şehir içinde sürüş yaparak hatalarınızla ilgili anında geri bildirim alabilir, sürüş becerilerinizi doğru yönde geliştirebilirsiniz.

Şehir içi gözlemli sürüş eğitimi alabilmek için, kendinize ait bir motosikletiniz ve A2 sürücü belgeniz olması gerekiyor.

GÖZLEMLİ ŞEHİR DIŞI KISA SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Günlük ortalama 200-250 km mesafelere yapılan günübirlik gözlemli sürüş eğitimlerinde katılımcılar, kendi motosikletlerini daha iyi tanıyarak, temel eğitimler ve kapalı alan hakimiyet çalışmalarında aldıkları tekniklerin yolda uygulanması konusunda kendilerini geliştirme fırsatı bulabiliyor.

Şehir dışı gözlemli sürüş eğitimi alabilmek için, kendinize ait bir motosikletiniz ve A2 sürücü belgeniz olması gerekiyor.

GÖZLEMLİ ŞEHİR UZUN KISA SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Günlük ortalama 500 km ve üzeri mesafelere yapılan birkaç günlük gözlemli sürüş eğitimlerinde katılımcılar, kendi motosikletlerini daha iyi tanıyarak, temel eğitimler ve kapalı alan hakimiyet çalışmalarında aldıkları tekniklerin yolda uygulanması konusunda kendilerini geliştirme fırsatı bulabiliyor.

Şehir dışı gözlemli sürüş eğitimi alabilmek için, kendinize ait bir motosikletiniz ve A2 sürücü belgeniz olması gerekiyor.

ARTÇILI EĞİTİMLER

Daha çok artçısıyla yolculuk yapan motosiklet sürücülerinin güvenli sürebilmesi için verilen özel eğitimlerdir. Prensip olarak kapalı alanda sunulan temel bilgilerden oluşmaktadır. Talep eden katılımcılar için kapalı alan ve yol şeklinde özel olarak tasarlanmış 1 günlük sürüş eğitimleri olarak sunulmaktadır.

Artçılı motosiklet sürüş eğitimi alabilmek için, kendinize ait bir motosikletiniz ve A2 sürücü belgeniz olması gerekiyor.

Google+