Motosiklet Eğitimi
GÖZLEMLİ YOL EĞİTİMİ ALABİLİRSİN

Bu tespiti yaparken, senin daha önce yetkin bir eğitim kurumundan kapalı alanda motosiklet hakimiyet eğitimi almış olduğunu düşünüyoruz. Eğer tahminimiz doğruysa ve bu eğitimi ya da fazlasını aldığını belgeleyebiliyorsan o zaman hiç durmadan yola çıkabiliriz.

BU EĞİTİME KATILABİLMEK İÇİN KENDİNİZE AİT BİR MOTOSİKLETİNİZİN VE A2 EHLİYETİNİZİN OLMASI GEREKMEKTEDİR!

 

GÖZLEMLİ ŞEHİR İÇİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Çok şikayet eden motor sürücüsü duyduk, şehir içi trafiğinden.

Bu nedenle, trafiğin belki de en zor ve acımasız hali olan gözlemli şehir içi sürüş eğitimine trafiğin durumunu göz önüne alarak seçtiğimiz gün ve saatte çıkıyoruz. Özellikle "Daha acımasız" olduğu saatleri seçiyoruz ki gerçek bir çalışma sonucu elde edebilelim.

Kentin önemli noktalarını seçen bir rota üzerinde, yine kamera kayıtları ve eğitmen gözlemiyle sürdürülen sürüş boyunca, şehir içi sürüşlerde nasıl daha güvende olacağınızı öğreneceksiniz.

GÖZLEMLİ ŞEHİR DIŞI SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Daha uzun yollara çıkmaya hazırsınız. Hem hakimiyet eğitiminizi belgelediniz hem de bu eğitimi aldıktan sonra bilgilerinizi pekiştirmek için oldukça uzun sayılabilecek yollar yaparak deneyim elde ettiniz.

Ortalama 500 km rotalar üzerinde gerçekleştirilen bu eğitimlerde, sürücü kendi motorunda, eğitmen kendi motorunda önlü arkalı bir yolculuk yapılıyor. Katılımcı, eğitmen tarafından gözlemlenerek, belli aralıklarla durdurulup, sürüş sistemi, güvenlik, temel sürüş teknikleri konusundaki hataları konusunda bilgilendiriliyor.

Bazen de kaydedilen videolar anında katılımcıya izletilerek, hatalarını net olarak görmesi sağlanıyor ve yapması gereken doğrular tek tek aktarılıyor. Konaklamalı sürüşlerde, gece konaklama sırasında tüm günün değerlendirmesi yapılırken, günübirlik çalışmalarda, sürüşün sonunda genel bir değerlendirme yapılıyor.

Google+